furulya.hu

IX. Országos Czidra László Furulyaverseny - 2016

I. korcsoport

I. helyezés (megosztva):

Géró Gergő - Budapest, XXII. kerület Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán AMI és Ált. Isk., tanára: Lados Lilla

Szabó Vencel - Budapest, XXII. kerület Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán AMI és Ált. Isk., tanára: Szabó János

II. helyezés (megosztva):

Czuczor Lilla - Nyíregyháza, Vikár Sándor Zenei AMI, tanára: Császár Anikó

Fodor Bálint - Szeged, Király-König Péter Zenei AMI, tanára: Poljak Éva

Molnár Fanni Regina - Szeged, Király-König Péter Zenei AMI, tanára: Poljak Éva

III. helyezés (megosztva):

Schmidt Boglárka - Nyíregyháza, Vikár Sándor Zenei AMI, tanára: Bottyán Blanka

Szigeti Anna - Makó, Makói Ált. Isk. és AMI, tanára: Poór Ágnes

Különdíjat kapott:

Bagi Flóra - Pécs, Városközponti Ált. Isk. Liszt Ferenc AMI, tanára: Szántai Csaba

Hochstein Lili - Budapest, XXIII. kerületi Galambos János Zenei AMI, tanára: Geiger György

Tóth Sára Anna - Szeged, Király-König Péter Zenei AMI, tanára: Poljak Éva

 

II. korcsoport

I. helyezés (megosztva):

Kiss Benedek Máté - Nyíregyháza, Vikár Sándor Zenei AMI, tanára: Nyesténé Raizer Márta

Nánási Ádám - Szeged, Király-König Péter Zenei AMI, tanára: Poljak Éva, Paragi Jenő

II. helyezés (megosztva):

Pristyák Zsófia Zsuzsanna - Nyíregyháza, Vikár Sándor Zenei AMI, tanára: Császár Anikó

Szegedi Réka Panna - Békéscsaba, Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépisk. és AMI, tanára: Kaczkó Gabriella

III. helyezés (megosztva):

Harman Petra - Nyíregyháza, Vikár Sándor Zenei AMI, tanára: Nyesténé Raizer Márta

Nagy Balázs - Budapest, X. Ker. Bornemissza Péter Gimnázium, Ált. Isk., AMI, Óvoda és Sportiskola, tanára: Vásári Krisztina

Orlik Laura - Székesfehérvár, Hermann László Zeneművészeti Szakközépisk. és AMI, tanára: Lits Zsuzsanna

Különdíjat kapott:

Kovács Miklós Endre - Budakalász, Kalász Suli AMI, tanára: Reikort Ildikó

Nyári Virág - Vasvár, Vasvári Zenei AMI, tanára: Kérges Albert

Szalovszky Viktória - Miskolc, Egressy Béni - Erkel Ferenc AMI, tanára: Kovács Attila

Zelenyánszky Lőrinc - Budapest, XVI. ker. Rácz Aladár Zeneiskola AMI, tanára: Kovács Zsolt

 

III. korcsoport

I. helyezés (megosztva):

Adolf Diána - Budapest, II. ker. Kodály Zoltán Ének-zenei Ált. Isk., Gimn. és Zenei AMI, tanára: Stadler Vilmos

Jassó Gellért - Budakalász, Kalász Suli AMI, tanára: Reikort Ildikó

II. helyezés (megosztva):

Lajkó Ivett - Hévíz, Illyés Gyula Ált. Isk. és AMI, tanára: Balázs Árpádné

Szilágyi Emese - Budapest, XXII. kerület Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán AMI és Ált. Isk., tanára: Lados Lilla

III. helyezés (megosztva):

Kardos Fanni - Hévíz, Illyés Gyula Ált. Isk. és AMI, tanára: Balázs Árpádné

Zilahi Márton Kristóf - Pécs, Apáczai Csere jános Ált. Isk. Gimn., Kollégium és AMI, tanára: Lovász Péterné Balázs Magdolna

Különdíjat kapott:

Kun Veronika - Eger, Farkas Ferenc Zeneiskola, tanára: Szeredi Andrea

 

IV. korcsoport

I. helyezés:

Takács Félix - Nyíregyháza, Muzsika Zeneiskola AMI, tanára: Pur Tibor

II. helyezés (megosztva):

Bódi Anna - Székesfehérvár, Hermann László Zeneművészeti Szakközépisk. és AMI, tanára: Lits Zsuzsanna

Végvári Dorottya - Székesfehérvár, Hermann László Zeneművészeti Szakközépisk. és AMI, tanára: Lits Zsuzsanna

III. helyezés:

Fodor Gabriella - Eger, Farkas Ferenc Zeneiskola, tanára: Szeredi Andrea

 

Kamarazene I

I. helyezés:

Tallér Jolán, Szabó Vencel, Szabó Dénes, Szilágyi Emese - Budapest, XXII. kerület Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán AMI és Ált. Isk., tanár: Szabó János, Polyákné Deák Éva, Belej Ferenc

II. helyezés (megosztva):

Gyarmati Lili, Koncz krisztina, Kun Veronika - Eger, Farkas Ferenc Zeneiskola, tanár: Szeredi Andrea

Holczer Lili Kata, Kardos Fanni, Lajkó Ivett - Hévíz, Illyés Gyula Ált. Isk. és AMI, tanár: Balázs Árpádné

III. helyezés:

Harmadik helyezést nem adott ki a zsűri.

 

Kamarazene II

I. helyezés (megosztva):

Fodor Gabriella, Koncz Katalin, Szalai Regina - Eger, Farkas Ferenc Zeneiskola, tanár: Szeredi Andrea

Pál Nikolett, Szalovszky Viktória, Csanádi Zsuzsanna, Faitli Zoltán, Kulcsár Luca, Menyhárt Luca, Magyari Márk - Miskolc, Egressy Béni - Erkel Ferenc AMI, tanár: Kovács Attila, Dobi Imre, B. Csermely Zsuzsanna, Csécsi Hajnalka, Kulcsár István

II. helyezés (megosztva):

Baji Boglárka, Szutor Karina, Farkas Benedek - Gödöllő, Frédéric Chopin Zenei AMI, tanár: Z. Molnár Ildikó

Bódi Anna, Szörfi Menta, Végvári Dorottya - Székesfehérvár, Hermann László Zeneművészeti Szakközépisk. és AMI, tanár: Lits Zsuzsanna

III. helyezés:

Harmadik helyezést nem adott ki a zsűri.

Különdíjat kapott:

Szilágyi Emese, Glávits Anna Flóra, Szabad Péter, Farkas Simon, Bíró Zsófia (Czidra László különdíj) - Budapest, XXII. kerület Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán AMI és Ált. Isk., tanár: Lados Lilla, Belej Ferenc

 

Tanári különdíjat kapott

Balázs Árpádné - Hévíz

Kovács Attila - Miskolc

Lados Lilla - Budapest

Lits Zsuzsanna - Székesfehérvár

Nyesténé Raizer Márta - Nyíregyháza

Paragi Jenő - Szeged

Poljak Éva - Szeged

Pur Tibor - Nyíregyháza

Reikort Ildikó - Budakalász

Stadler Vilmos - Budapest

Szabó János - Budapest

Szeredi Andrea - Eger

 

Korrepetítori különdíjat kapott

Bartáné Dankó Éva

Bereczki Julianna

Csizmadia Angelika

Fodor Csaba

Herdliczka Márta

Iglódi Éva

Kriesch András

László Éva

Pozor István

Prehoffer Gábor

Tamás Attila

Vasvári Tamás

 

© 2005-2017 furulya.hu