furulya.hu

VI. Országos Czidra László Furulyaverseny - 2007

I. korcsoport

I. helyezés:

Nagy Zsófia - Budapest, XXIII. kerület, Galambos János Zeneiskola, tanára: Geiger György

II. helyezés (megosztva):

Sivadó Zsófia - Gödöllő, Frédéric Chopin Zeneiskola, tanára: Székely Judit
Xucla Claire - Szeged, Király-König Péter Zeneiskola, tanára: Paragi Jenő
Marssó Blanka - Nyíregyháza, Vikár Sándor Zeneiskola, tanára: Purné Orha Andrea

III. helyezés:

Grassalkovich Anna - Gyöngyös, Pátzay János Zeneiskola, tanára: Faragóné Várady Éva

Dícséretben részesült:

Solymos Fanni - Fertőd, J. Haydn Zeneiskola, AMI, tanára: Bertha János
Szabó Lilla - Békéscsaba, Bartók Béla Művészeti Szakiskola, AMI, Zeneiskola, tanára: Kaczkó Gabriella
Tar Regina - Nyíregyháza, Vikár Sándor Zeneiskola, tanára: Purné Orha Andrea
Baksa-Soós Lelle - Budapest, II. kerület, Kodály Zoltán Ének-Zenei Ált. Isk., Gimn. és Zeneiskola, tanára: Kecskeméti László
Hugauf Sára - Budaörs, Leopold Mozart Zeneiskola, tanára: Róbert György
Molnár Judit - Budapest, XXII. kerület, Nádasdy Kálmán Ált. Isk., AMI, tanára: Szabó János

Különdíjat kapott:

Molnár-Sáska Zoltán (legfiatalabb versenyző) - Budapest, XIV. kerület, Szent István Király AMI., tanára: Raisz Borbála
Gehring Eszter (legfiatalabb versenyző) - Bóly, Ált. Isk. és Művészetokt. Intézmény, tanára: Beck László
Vámosi Ábel Botond (kortárs magyar zene ápolásáért) - Debrecen, Simonffy Emil Zeneiskola, tanára: Sándor Tímea
Hugauf Sára (Czidra László különdíj) - Budaörs, Leopold Mozart Zeneiskola, tanára: Róbert György

II. korcsoport

I. helyezés (megosztva):

Székely Fanni - Budapest, XIX. kerület, Kispesti AMI, tanára: Sáska Gábor
Laurán Apolka - Gödöllő, Frédéric Chopin Zeneiskola, tanára: Bali János

II. helyezés:

Várhelyi Luca - Fertőd, J. Haydn Zeneiskola, AMI, tanára: Bertha János

III. helyezés (megosztva):

Szilveszter Klára - Budapest, II. kerület, Kodály Zoltán Ének-Zenei Ált. Isk., Gimn. és Zeneiskola, tanára: Kecskeméti László
Bessenyei Bea Borsika - Nyíregyháza, Vikár Sándor Zeneiskola, tanára: Purné Orha Andrea
Lajhó Ruben - Miskolc, Egressy Béni Zeneiskola, AMI, tanára: Szabóné Bíró Klára

Dícséretben részesült:

Salánki Sára - Hajdúhadház, Dr. Földi János Ált. és Műv. Iskola, tanára: Czeglédi Zoltánné
Szabó Bianka - Dorog, KEMÖ Erkel Ferenc AMI, tanára: Kissné Kulcsár Sarolta
Szabó Boglárka - Budapest, XXII. kerület, Nádasdy Kálmán Ált. Isk., AMI, tanára: Szabó János
Szapor Bettina - Szentgotthárd, SZOI Takács Jenő AMI, tanára: Sebestyénné Németh Eszter
Tanai Patrícia - Celldömölk, Ádám Jenő Zeneiskola és Műv. Alapiskola, tanára: Bicsérdi Kinga
Varjas Bíborka - Szeged, Király-König Péter Zeneiskola, tanára: Paragi Jenő
Havril Katalin - Miskolc, Egressy Béni Zeneiskola, AMI, tanára: Dobi Imre
Kéringer Dávid - Budapest, XI. kerület, Weiner Leó Zeneisk. és Zeneműv. Szakközépisk., tanára: Szilágyi Ákos

Különdíjat kapott:

Lajhó Ruben (kortárs magyar zene ápolásáért) - Miskolc, Egressy Béni Zeneiskola, AMI, tanára: Szabóné Bíró Klára

III. korcsoport

I. helyezés:

Jaics György - Szeged, Király-König Péter Zeneiskola, tanára: Paragi Jenő

II. helyezés (megosztva):

Tarczi Réka - Celldömölk, Ádám Jenő Zeneiskola és Műv. Alapiskola, tanára: Bicsérdi Kinga
Beghdadi Younes - Békéscsaba, Bartók Béla Művészeti Szakiskola, AMI, Zeneiskola, tanára: Kaczkó Gabriella

III. helyezés (megosztva):

Bellofatto Filippo - Debrecen, Simonffy Emil Zeneiskola, tanára: Tóth József
Erdei Máté - Szeged, Király-König Péter Zeneiskola, tanára: Paragi Jenő

Dícséretben részesült:

Pados Zita - Szombathely, Bartók Béla Zeneiskola, AMI, tanára: Brandisz Márton
Petkó Bettina - Szentendre, Vujicsics Tihamér AMI, tanára: Juhász Lívia
Szurasenkó Dániel - Miskolc, Fazekas-Istvánffy Ált. Isk., AMI, tanára: Veres Tamás
Szerencsi Viktória - Eger, Farkas Ferenc Zeneiskola, tanára: Benyó Tibor
Dolinszky Fanni - Budapest, IX. kerület, Ferencvárosi Ádám Jenő Zeneiskola, AMI, tanára: Kállay Gábor
Jáki Fruzsina - Budapest, XXIII. kerület, Galambos János Zeneiskola, tanára: Geiger György
Kámi Mónika - Sárvár, Koncz János Zene- és Művészeti Iskola, tanára: Pollák Flóra
Nagy Zsanett - Szeged, Király-König Péter Zeneiskola, tanára: Paragi Jenő
Németh Krisztina - Miskolc, Egressy Béni Zeneiskola, AMI, tanára: Szabóné Bíró Klára

Különdíjat kapott:

Beghdadi Younes (Tinódi Alapítvány különdíja) - Békéscsaba, Bartók Béla Művészeti Szakiskola, AMI, Zeneiskola, tanára: Kaczkó Gabriella
Jáki Fruzsina (Czidra László különdíj) - Budapest, XXIII. kerület, Galambos János Zeneiskola, tanára: Geiger György

IV. korcsoport

I. helyezés (megosztva):

Sáry Lilla - Szeged, Király-König Péter Zeneiskola, tanára: Paragi Jenő
Kis Dorottya - Gödöllő, Frédéric Chopin Zeneiskola, tanára: Bali János

II. helyezés (megosztva):

Prácser Lilla - Szombathely, Bartók Béla Zeneiskola, AMI, tanára: Brandisz Márton
Görbe Nóra - Kecskemét, M. Bodon Pál Zenei AMI, tanára: Buda Eszter

III. helyezés:

Ferenczi Noémi - Gyula, Erkel Ferenc Zenei AMI, tanára: Papp Izabella

Dícséretben részesült:

Boldog Anna - Békéscsaba, Bartók Béla Művészeti Szakiskola, AMI, Zeneiskola, tanára: Kaczkó Gabriella
Federics Richárd - Debrecen, Simonffy Emil Zeneiskola, tanára: Tóth József

Kamara 'A' kategória

I. helyezés:

Erdei Máté, Jaics György, Lőrincz Dávid - Szeged, Király-König Péter Zeneiskola, tanár: Paragi Jenő

II. helyezés (megosztva):

Sipos Ágota, Gruber Tamás, Sárközi Ágnes, Mohácsi Olivér - Budapest, IX. kerület, Ferencvárosi Ádám Jenő Zeneiskola, AMI, tanár: Kállay Gábor
Szovák Petra, Gáspár Fanni, Mukics Júlia, Piller Andrea, Dembrowsky Fanni, Pothárn Ágnes - Szombathely, Bartók Béla Zeneiskola, AMI, tanár: Békefi Antal Attila

III. helyezés:

Pajger Tímea, Újlaki Attila, Varga Rebeka, Dobai Dorottya, Nagy Illés - Bőcs, Általános és Szakiskola, AMI, tanár: Mustos Edit

Kamara 'B' kategória

I. helyezés (megosztva):

Tarczi Réka, Kreif Kinga, Rádli Ramóna, Bejczi Bálint - Celldömölk, Ádám Jenő Zeneiskola és Műv. Alapiskola, tanár: Handler Ákos
Erdei Máté, Nagy Zsanett, Jaics György, Kurgyis Kata, Sáry Lilla - Szeged, Király-König Péter Zeneiskola, tanár: Paragi Jenő

II. helyezés:

Második helyezést nem adott ki a zsűri.

III. helyezés (megosztva):

Piszmán Réka, Tóth Adrienn - Kecskemét, M. Bodon Pál Zenei AMI, tanár: Molnár Pál
Puskás Renáta, Sváb Anna Havaska, Fodor Csaba - Nyíregyháza, Vikár Sándor Zeneiskola, tanár: Purné Orha Andrea
Siményi Sára, Szőnyi Ádám, Simon Bernadett, Fórizs Bea, Kruzslicz Tamás - Budapest, IX. kerület, Ferencvárosi Ádám Jenő Zeneiskola, AMI, tanár: Kállay Gábor

Dícséretben részesült:

Bajnóczi Johanna, Bajnóczi Teréz, Budai Zsófia, Csomor Viola, Baranyi Anett, Hartyáni Gábor, Illésy Mihály - Gödöllő, Frédéric Chopin Zeneiskola, tanár: Molnár Ildikó
Majoros Zsuzsanna, Schober Zsófia, Táborszky Bence, Terkovics Nándor - Budapest, V. kerület, Szabolcsi Bence Zeneiskola, tanár: Stadler Vilmos

Különdíjat kapott:

Puskás Renáta, Sváb Anna Havaska, Fodor Csaba (kortárs magyar zene ápolásáért) - Nyíregyháza, Vikár Sándor Zeneiskola, tanár: Purné Orha Andrea
Siményi Sára, Szőnyi Ádám, Simon Bernadett, Fórizs Bea, Kruzslicz Tamás (Czidra László különdíj) - Budapest, IX. kerület, Ferencvárosi Ádám Jenő Zeneiskola, AMI, tanár: Kállay Gábor

 

© 2005-2017 furulya.hu